Ansatte

Advokatfirmaet Jon Reidar Aae har 6 ansatte.


Advokat

Jon Reidar Aae

Jon Reidar Aae fikk egen advokatbevilling i 1983, og har siden drevet eiendomsmegler- og advokatvirksomhet på Orkanger.

Han har vært fast forsvarer ved Fosen tingrett på Brekstad siden 1999, og har jevnlige straffesaker i både tingretten og lagmannsretten.

jon.reidar@advokat-aae.no

907 87 990


Advokat

Jenny Smolan

Jenny Smolan fullførte sin mastergrad i rettsvitenskap i 2007.

Hun har jobbet med plan- og bygningsrett i et vikariat hos Fylkesmannen i Sør-Trøndelag etter endte studier.

Jenny har vært ansatt i firmaet siden 2009, og fikk egen advokatbevilling i 2011.

jenny@advokat-aae.no

907 22 604


Advokatfullmektig

Elisabeth Aae

Elisabeth Aae fullførte sin mastergrad i rettsvitenskap i 2011.

Hun har jobbet som jurist hos NAV Laksevåg Sosialtjeneste i Bergen etter endte studier.

Elisabeth ble ansatt som advokatfullmektig i firmaet i februar 2017.

elisabeth@advokat-aae.no

986 33 402


Rådgiver eiendom

Tom Roger Blåsberg

Tom Roger Blåsberg etablerte Notar Eiendom Orkanger i 2006 og drev virksomheten frem til januar 2009. Han begynte som avdelingsleder i Eiendomsmegler 1 Midt-Norge avdeling Orkanger, og jobbet frem til november 2010.

Tom Roger har vært ansatt i firmaet siden 2010.

tom@advokat-aae.no

905 64 269


Advokatsekretær

Unni D. Berbusmel

Unni Danielsen Berbusmel har sin utdannelse innen økonomi og regnskap.

Hun har vært ansatt i firmaet siden 1988.

unni@advokat-aae.no

724 87 990


Medhjelper eiendom

Margrethe Aae

Margrethe Aae har tatt medhjelpereksamen i eiendomsmegling, og bistår som advokatsekretær og medhjelper.

Hun har vært ansatt i firmaet siden 2014.

margrethe@advokat-aae.no

992 62 095